Jdi na obsah Jdi na menu
 


Služby

Poradenství v oblasti podlah

Podlaha je základ celého objektu, proto aby byl zajištěn správný a bezproblémový chod domácnosti nebo podnikání je důležité vědět co od podlahy očekáváte a jaké parametry může Vaše budoucí podlaha plnit. Proto abyste si byli výběrem podlahy jisti jsme tady my! Na základě Vašich preferencí a očekávání pro Vás pečlivě vypracujeme nabídku, aby i Váš podklad splňoval ty nejpřísnější parametry pro následnou pokládku jakékoliv krytiny, ať už si krytinu „položíte“ sami a nebo to necháte na Nás.

Jak to všechno vlastně probíhá?  Napište nám email nebo, telefonicky si domluvíme schůzku na místě realizace, zhodnotíme podklad a na základě příručních vzorníků si můžete vybrat a udělat obrázek o krytině, která Vás zajímá. Na základě prohlídky a vybraného materiálu pro Vás zpracujeme cenovou nabídku, pokud si nebudete jisti cenových nabídek pro Vás zpracujeme třeba deset.

Chtěli byste orientační cenovou nabídku bez prohlídky a bez jasně specifikovaného materiálu? Není problém, stačí zaslat metry čtvereční, podklad na kterém je Vaše aktuální podlaha a požadovanou krytinu, o všechno ostatní se postaráme my.

Osobní prohlídka má ovšem své výhody – na základě našeho zhodnocení podkladu a konzultace vypracujeme rozpočet s garantovanou cenou.

Příprava podkladu pro podlahy

Pro kvalitní pokládku všech podlah je vždy nutné řádně připravit podklad tak, aby splňoval normy pro danou podlahovou krytinu.

Příprava podkladu pro podlahy

V případě kvalitní přípravy podkladu je následně zajištěna správná funkčnost a trvanlivost podlahové krytiny. Každá krytina má rozdílné požadavky na přípravu podkladu dle svých vlastností a parametrů určených výrobcem krytiny. Nabízíme kompletní služby v přípravě podkladu a to včetně demontáže a likvidace stávající podlahy. Podklad připravujeme nejčastěji těmito způsoby:

Samonivelační stěrky

Samonivelační stěrky lze standardně použít ke srovnání nerovností na pevných podkladech (beton, anhydrit apod.), kde je limitem velikost nerovnosti a to z důvodu limitu materiálu cca do 40 mm. Speciální samonivelační stěrky lze použít na komplikované, dřevěné a pružné podklady, přičemž tyto stěrky jsou limitovány nerovností do cca 15 mm. Většina podkladu se doporučuje před stěrkou přebrousit za účelem zdrsnění podkladu a vytvoření pevnostního můstku.

Nejčastěji používané samonivelační stěrky jsou:
Sádrové
Cementové